مشاوره و سفارش

کاج لاوسون

کاج لاوسون ( کاج لاوسون یکی از محبوب ترین گیاهان در بین کاج سانان می باشد. اگر سری به بازار گل و گیاهان زینتی زده باشید حتما متوجه خواهید شد که متاسفانه کاج لاوسون با بهایی بسیار گزاف و کیفیت پائین به فروش می رسد. این در حالی است که با خرید و فروش از طریق تولیدی کاج لاوسون در شمال کشور می توانید این گیاه زینتی را با بهترین کیفیت و بسیار ارزان تر از بازار گل تهیه نمائید.)

زاموفیلیا

 به دلیل اینکه تعداد تولید کننده گان زاموفیلیا بسیار کمتر از سایر گیاهان زینتی می باشد، صاحبان نمایشگاه های گل و گیاهان زینتی از این فرصت استفاده کرده تا زاموفیلیا را با بیشترین قیمت به مشتریان عرضه کنند. این درحالی است که شما با خرید مستقیم زاموفیلیا از این واحد تولیدی و با حذف واسطه ها از چرخه بازار گل می توانید از تخفیف های ویژه خرید عمده بهره مند گردید.

چوب بامبو

سرزمین های جلگه ای شمال کشور مستعد پرورش و تولید بامبو خیزران در وسعت انبوه می باشد. به همین جهت واحد های تولید کننده سالانه صد ها هزار شاخه بامبو را روانه بازار میکنند. شما می توانید تجربه خرید با کیفیت ترین چوب بامبو موجود در بازار ایران با قیمت ارزان تر از بازار ایران، از طریق ارتباط با مدیریت فروش داشته باشید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع گل تزئینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
شمشاد طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
یاس هلندی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیرفروش

۰۹۱۱۲۹۷۶۰۲۶

پشتیبانی سایت

۰۹۱۲۹۵۹۴۸۱۱

تلگرام

abasmofrad@

اینستاگرام

h-abasmofrad@

درباره ما :

در راستای حمایت از تولید‌کنندگان و مشتریان گل و گیاهان زینتی، برآن شدیم تا با حذف واسطه ها از بازار، نزدیکترین راه ارتباطی بین مشتری و کشاورز باشیم. یقینا” همکاری با این مجموعه، یک پل ارتباطی مستقیم بین شما و تولید کننده بوده ، و قادر خواهید بود تا با کیفیت ترین گیاهان زینتی را زیر قیمت بازار تهیه نمائید. بدین سبب شرکت گل و گیاهان زینتی عباس مفرد ، به عنوان بزرگترین مرجع فروش گل و گیاهان زینتی به صورت عمده در خدمت شما عزیزان میباشد.

مدیر فروش

حسن عباس مفرد

Call Now Buttonتماس بگیرید