مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت افرا قرمز سال در ۹۸

آنچه در این مقاله میخوانید...

مناسب ترین خاک برای کاشت و تکثیر افرا قرمزقیمت روز انواع افرا قرمزنکات مهم در خرید انواع افرا قرمز با قیمت مناسب

افرا درختی زیبا با برگهای پهن می باشد که غالبا در آب و هوای مرطوب رشد می کند به همین خاطر در شمال ایران به وفور یافت می شود. Acer palmatum نام علمی گونه ای از افرا با برگ های سرخ و ارغوانی است که از ترکیب دو گونه پالماتوم و کومیکا به دست آمده است. این نوع زیبا با رنگ خاص برگهایش هم به عنوان درخت های زینتی در باغ و بوستان کاربرد دارد و هم با رعایت شرایط خاص در گلدان کاشته می شود. افرا قرمز خود به انواع گوناگونی تقسیم می شود که در گلخانه ها و بازار های فروش گل و گیاه می توان نمونه های آن را مشاهده کرد. قیمت این گیاهان با توجه به گونه، ظاهر، شرایط رشد و نگهداری و عمر آن و البته شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در سالهای مختلف، فرق می کند. لیست قیمت افرا قرمز ۹۸ شامل انواع مینیاتوری، سلطنتی، مجنون و … نیز تحت تاثیر این مسئله دستخوش تغییراتی بوده است.

لیست قیمت افرا قرمز سال در 98

مناسب ترین خاک برای کاشت و تکثیر افرا قرمز

مناسب ترین خاک برای کاشت و تکثیر افرا قرمز

افرا توانایی مقاومت در همه نوع خاک را دارد اما شرایط مطلوب و ایده آل برای رشد آن، خاک سبک با خاصیت اسیدی است. همچنین بهتر است به خاک مقداری شن برای زهکشی مناسب اضافه شود و توجه داشته باشید که همواره رطوبت کافی به ریشه گیاه برسد. زیرا محیط بومی افرا سرخ خاک های جنگلی مرطوب با خاصیت اسیدی است و در کلیه مراحل زندگی از جمله کاشت و تکثیر گیاه باید مناسب ترین خاک در اختیارش قرار بگیرد.

قیمت روز انواع افرا قرمز

قیمت روز انواع افرا قرمزافرای مجنون در ایران با نام افرا قرمز ژاپنی شناخته می شود و یکی از خاص ترین انواع افرا سرخ است. همچنین افرا قرمز مینیاتوری و افرا قرمز سلطنتی جزء گیاهان زینتی و آپارتمانی پر طرفدار در بین مردم است. این گیاهان را می توان در گلدان کاشت و با هرس مرتب و پیرایش برگ های آن، جلوه ای فوق العاده به فضای منزل و یا محیط کار بخشید. جهت اطلاع از قیمت روز و تهیه نمونه های نامبرده و همچنین دیگر اعضای این خانواده دوست داشتنی می توانید با ما در تماس باشید.

نکات مهم در خرید انواع افرا قرمز با قیمت مناسب

نکات مهم در خرید انواع افرا قرمز با قیمت مناسبهنگام خرید افرا قرمز، لازم است به نکات زیادی توجه شود که به نوع گیاه و محلی که در آینده قرار می گیرد بستگی دارد. برای مثال افرا قرمز ایستاده معمولا در باغ ها کاشته می شود و چون یک گیاه سایه پسند است به راحتی می توان فضای خالی بین درختان بلند را با آن پر کرد و به تنوع بصری محیط کمک کرد، در این مورد قدرت ساقه و ارتفاع آن مهم است و همچنین باید به سلامت برگ های پنجه ای شکل و سرخ رنگ دقت شود تا دچار آفت زدگی نشده باشد. حال آنکه هنگام خرید انواع دیگر افرا با قیمت مناسب نکات دیگری حائز اهمیت است. در این خصوص کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید