انواع مختلف افرا داریم، افرا قرمز یکی از زیباترین انواع افرا است و دوست داران آن به خاطر رنگ برگ های زیبا و آتشین آن دوستش دارند. این درخت ارتفاعش به ده متر هم می رسد، اما می توان با بریدن سر آن به یک درختچه کوچک تبدیلش کرد. حتی گاهی پرورش به صورت بونسای آن نیز وجود دارد و یا می توان در گلدان کاشت و به عنوان گل آپارتمانی نگهداری کرد. قیمت افرا قرمز را از سایت های گوناگون می توان یافت. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا از کاشت و نحوه نگهداری و خرید و فروش آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت فروش انواع افرا قرمز در بازار ایران

صادرات افرا قرمز به کشور های همسایه

صادرات افرا قرمز به کشور های همسایهدرخت افرا از نوع درختان برگ ریز می باشد، و انواع مختلف دارد، از جمله افرا قرمز مجنون، افرا قرمز ژاپنی، افرا قرمز مینیاتوری،افرا قرمز سلطنتی.

اکثر گونه های افرا بومی آسیاست اما در قاره های اروپا و آمریکا و آفریقا هم گونه های زیادی از آن رشد می کنند.

رنگ های زیبای برگ این درختان باعث شده از نظر تجاری و برای صادرات به کشورهای همسایه گزینه خوب و پر اهمیت باشند.

پرفروش ترین نوع افرا قرمز در بازار

پرفروش ترین نوع افرا قرمز در بازارافرا در شمال ایران رشد خوبی دارد، خاک مناسب برای رشد درخت افرا خاک اسیدی است به همین سبب است که در جنگل های شمال بهتر رشد می کنند، نور یکی از عوامل مهم برای رشد این نوع درخت است.

افرا در آب و هوای مرطوب و معتدل رشد بهتری دارد و باید همیشه آب کافی به آن برسد تا بتواند به خوبی رشد کند، همچنین باید دقت داشت که اب به صورت مستقیم با برگ ها در تماس نباشد.

برای یافتن پرفروش ترین نوع افرا قرمز در بازار می توان سری به سایت های معتبری که فروش این درختچه های تزئینی را دارند مراجعه کرد.

افرا قرمز در چه نوع آب و هوایی رشد می کند؟

افرا قرمز در چه نوع آب و هوایی رشد می کند؟آب و هوای معتدل و خاک اسیدی را به سایر آب و هوا ها ترجیح می دهد، همچنین آب کافی برای رشد این نوع درخت و درختچه نیاز است. نور هم باید به حد کافی به آن برسد تا رشد خوبی داشته باشد.

همچنین دمای پایین و دمای خیلی بالا برای رشد این نوع درخت مناسب نیست و نمی تواند رشد مطلوبی داشته باشد.

تولید انبوه افرا قرمز با قیمت مناسب در تهران

تولید انبوه افرا قرمز با قیمت مناسب در تهرانتولید انبوه افرا قرمز در گلخانه ها برای تجارت و صادرات امکان پذیر خواهد بود به شرط اینکه بتوان شرایط مناسب آن را فراهم کرد.

افرای قرمز به دلیل زیبایی رنگ و شکل برگ های آن خواهان زیادی دارد، به همین سبب پرورش انبوه آن می تواند سود خوبی را نصیب پرورش دهنده آن کند.

این درخت زیبا میتواند در نور کم هم به درخت زیبایی تبدیل شود.