مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده افرا قرمز اعلا در سایت های معتبر ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

نکات مهم در خرید افرا قرمزتجارت انواع افرا قرمز در کشورعوامل موثر در قیمت گذاری افرا قرمزمناسب ترین زمان برای هرس کردن افرا قرمز

یکی از درختانی که در مناطق زیبا یافت می شود و خود ظاهری بی نظیر دارد، درخت افرا می باشد. این درخت نمونه های مختلفی دارد که برخی از آنها استفاده زینتی دارند. نمونه قرمز این درخت طرفداران بسیاری دارد. گلخانه های زیادی وجود دارند که می توان به مراجعه به آنها از قیمت عمده افرا قرمز مطلع شد و سپس خرید خود را انجام داد. برخی از افراد برای جلوه دادن به حیاط و باغ های خود از این درخت تهیه می کنند. 

قیمت عمده افرا قرمز اعلا در سایت های معتبر ایرانی

نکات مهم در خرید افرا قرمز

نکات مهم در خرید افرا قرمزافرا قرمز یا مجنون قرمز از جمله درخت های پر طرفدار می باشد زیرا ظاهری زیبا دارد. این محصول نمونه های زیادی دارد که هر کدام ظاهر، سایز و… متفاوتی دارند. 

هنگام خرید این درخت باید به نکات زیادی توجه نمود مانند: 

 1. گونه درخت
 2. رنگ برگ ها
 3. نوع خاک
 4. سایز گلدان

و… اگر شخصی موارد مهم را برای خرید یک درخت بداند می تواند بهترین نوع را تهیه و بکارد. هنگام هرید باید از فرد فروشنده نوع آبیاری، زمان تعویض گلدان، نوع خاک و محل نگهداری را بپرسید. 

تجارت انواع افرا قرمز در کشور

تجارت انواع افرا قرمز در کشوراین درخت در ایران رشد بالایی دارد و به خاطر ظاهر زیبایی که دارد بسیاری از کشور های خارجی خواهان آن هستند از این رو بسیاری از شرکت های بازرگانی و تجار به فکر صادر کردن نهال آن افتاده اند.

از جمله درختی افرا که خواهان بسیار و فروش بالایی را از آن خود کرده است می توان به: 

 1. افرا قرمز ایستاده
 2. افرا قرمز مینیاتوری

اشاره کرد. این شرکت ها بذر یا نهال را با استفاده از وسایل نقلیه استاندارد برای صادر کردن مهیا و ارسال می کنند. 

عوامل موثر در قیمت گذاری افرا قرمز

عوامل موثر در قیمت گذاری افرا قرمزاین درخت همان گونه که گفتیم نمونه های مختلفی دارد از این رو قیمت های متنوعی هم خواهد داشت. عوامل زیادی هستند که بر نرخ آنها تأثیر می گذارند که عبارتند از: 

 • نوع درخت
 • بذر یا نهال بودن
 • سایز
 • محل نگهداری
 • نوع خاک

و… . مثلا قیمت افرا قرمز در بازار ها روزانه تغییر می کند که دلیل این نوسانات شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. افرا قرمز ژاپنی نرخش به خاطر تورم افزایش زیادی داشته است. 

مناسب ترین زمان برای هرس کردن افرا قرمز

مناسب ترین زمان برای هرس کردن افرا قرمزگلخانه ها عرضه انواع افرا را به بازار های داخلی و خارجی انجام می دهند. هر شخصی که خریدار و خواهان این درخت می باشد باید تمام مراحل نگهداری آنان را بداند. مثلا مهمترین نکته هرس کردن است.

بهترین زمان برای هرس کردن افرا قرمز بسته به سنی که دارد ماه مرداد و شهریور می باشد. این نکته توسط باغداران ذکر شده است و افرادی که این درخت را نگهداری می کنند باید به آن توجه نمایند. 

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید