کاج مطبق گیاه سوزنی شکلی است که با شاخه های مطبقی بر روی هم قرار گرفته و در حرارت پایین از رشد بالاتری برخوردار است. این نوع کاج در بازار تهران از فروش بسیار خوبی برخوردار بوده است، چون گیاه مورد نظر مخصوص آپارتمان نشینی می باشد و جای کمی را اشغال می کند. قیمت روز کاج مطبق در بازار تهران متفاوت است، چون قیمت این کاج بستگی به طبق های آن دارد.

قیمت روز خرید و فروش کاج مطبق در بازار بزرگ تهران

فروشگاه اینترنتی کاج مطبق

فروشگاه اینترنتی کاج مطبقفروش این کالا بیشتر به صورت اینترنتی می باشد، چون حمل و نقل آن از حساسیت بالایی برخوردار است و هر نوع دمایی را نمی تواند تحمل کند. کاج های مطبق در برابر حرارت کم بهتر رشد می کنند.

در فروشگاه ها کارشناسان بزرگی در زمینه نگهداری این گیاه فعالیت می کنند که به خوبی کار حمل را انجام می دهند و بدون کمترین آسیبی محصول را به دست مصرف کننده می رسانند.

رشد کاج مطبق به چه صورت است؟

رشد کاج مطبق به چه صورت است؟رشد این گیاه به صورت سالیانه می باشد، یعنی هر سال فقط یک یا دو طبقه به آن اضافه می شود، چون از رشد بسیار کندی برخوردار است. این گیاه باید از نور مستقیم آفتاب دور باشد، چون به سرعت حالت اولیه خود را از دست می دهد.

کاج مطبق آپارتمانی طرفداران فراوانی دارد و هوای ناسالم را تمیز نگه می دارد. دفعات آبیاری این گیاه در فصل های زمستان و تابستان متفاوت می باشد و بهتر است از آب بدون املاح استفاده شود. این گیاه در برخی از ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده کاج مطبق زیر قیمت بازار

فروش عمده کاج مطبق زیر قیمت بازارمصرف کنندگان برای خرید این گیاه به دنبال مراکز مقرون به صرفه می باشند، بنابراین تولید کنندگان برای حمایت از مصرف کننده فروش عمده را در نظر می گیرند که هزینه های کمی را در بر دارد.

برخی از فروشندگان عمده کالای خود را زیر قیمت بازار عرضه می کنند تا خریداران زیادی را به محصولات خود اختصاص دهند. بازار کاج مطبق بسیار چشمگیر می باشد، چون در پاک سازی هوای محیط تاثیر زیادی دارد.

مهم ترین نکات برای خرید انواع کاج مطبق

مهم ترین نکات برای خرید انواع کاج مطبقبرای خرید کاج مطبق باید ابتدا به سبز بودن تمام نقاط گیاه توجه کنید، سپس طبقات آن را در نظر بگیرید، چون قیمت کاج مطبق برحسب طبقات معین می شود. برای تکثیر این گیاه از بذر یا قلمه استفاده می کنند.

کاج یک درخت مخروطی شکل می باشد که ارتفاع آن از یک متر هم بیشتر می شود و برای رشد کردن به اکسیژن زیادی احتیاج دارد. برای جلوگیری از زرد شدن برگ های این گیاه باید خاک آن را به طور مداوم مرطوب کنیم. کاج مطبق به سه دسته کوچک، بزرگ و متوسط تقسیم می شود.