مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه های خرید و فروش کاج مطبق در سراسر کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

نکات مهم در کاج مطبقمناسب ترین خاک برای کاشت انواع کاج مطبقلیست قیمت انواع کاج مطبق در بازار

امروزه گیاهان زیادی را برای زیبایی حیاط و یا آپارتمان می توان خریداری و نگه داری کرد که کاج مطبق یکی از این ها می باشد. فروشگاه خرید و فروش کاج مطبق مکانی است که می توان این گیاه را تهیه کرد و در مکان مد نظر قرار داد تا از زیبایی آن بهره برد.
فروشگاه های خرید و فروش کاج مطبق در سراسر کشور

نکات مهم در کاج مطبق

نکات مهم در کاج مطبقاین درخت زیبا که برای تزیین مکان هایی مثل حیاط، تفرجگاه ها، راه پله آپارتمان و غیره استفاده می شود را به راحتی می توان از مراکز فروش تهیه کرد. از انواع این گیاه می توان به کاج مطبق مینیاتوری، کاج مطبق آپارتمانی و کاج مطبق رونده اشاره نمود.

زادگاه این گیاه در یکی از جزایر استرالیا می باشد و قادر به تحمل بالای گرما نمی باشد. در فضای باز رشد زیادی دارد ولی در داخل خانه رشدش کم می شود و نیاز به اکسیژن بالایی دارد. بهترین راه برای پرورش این گیاه قلمه زدن می باشد.

از تابش نور خورشید در فصل تابستان به صورت مستقیم به این گیاه باید جلو گیری کرد، تحمل سایه را دارا می باشد ولی آفتاب مستقیم برایش مضر است. خاک این گیاه حدالامکان باید مرطوب باشد و ترجیحا از آب سبک بدون املاح استفاده شود.

رطوبت به معنی قوطه وری نمی باشد و همانقدر که بی آبی مضر است آب زیاد نیز به همان مقدار برای گیاه ضرر دارد.

مناسب ترین خاک برای کاشت انواع کاج مطبق

مناسب ترین خاک برای کاشت انواع کاج مطبقخاک مورد نیاز این گیاه کمپوست است. بهتر است در فواصل رشد کود محلول در آب به گیاه داده شود تا تغذیه مناسبی را داشته باشد، این تغذیه به رشد و طراوت گیاه کمک می کند. در فصل تابستان هر ۱۰ روز یکبار و در زمستان ماهی یکبار کافی است.

نحوه حل کود به این صورت است که شما یک قاشق کود را در آب کافی حل می کنید و پای درخت می ریزید. بهتر است از کود کامل درختان آپارتمانی استفاده شود تا تغذیه گیاه به صورت مناسب صورت گیرد.

لیست قیمت انواع کاج مطبق در بازار

لیست قیمت انواع کاج مطبق در بازارخرید کاج مطبق در فروشگاه های مربوطه امکان پذیر است. برخی نیز فروشگاه های اینترنتی را برای خرید این کالا در نظر می گیرند، در این فروشگاه ها شما می توانید از کیفیت و قیمت محصول مورد نظر خود آگاه شوید و در صورت نیاز این گیاه را خریداری کنید.

به دلیل متفاوت بودن خانواده این گیاه که قبل تر به آن اشاره شد قیمت ها نیز متفاوت است که شما با توجه به گیاهی که نیاز دارید یا هزینه ای که قصد دارید صرف کنید می توانید خرید خود را انجام دهید و با گردش در فروشگاه ها یا وب سایت ها این کالا را با قیمتی پایین خریداری کنید.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید