افرا درخت قرمز رنگ زیبایی می باشد که بسیار بی نظیر و منحصر به فرد است و رنگ فوق العاده جالبی دارد. افرا قرمز ژاپنی دارای قد کوتاهی می باشد و بیشتر برای آپارتمان ها استفاده می شود. فروشگاه های گل و گیاه انواع مختلفی از این درخت را در بازار عرضه می کنند که طرفداران بیشماری دارد و اغلب مردم آن را به خوبی می شناسند. فروشگاه افرا قرمز بهترین نوع گیاه را کاشته و در نمونه های گوناگون به فروش می رساند.

فروشگاه خرید و فروش افرا قرمز ژاپنی

نکات مهم در نگهداری از افرا قرمز

نکات مهم در نگهداری از افرا قرمزنکاتی که باید در نگه داری این گیاه رعایت کنیم بسیار حائز اهمیت است، چون گیاه افرا نیازی به نور مستقیم خورشید ندارد و خاک آن در تابستان به آب بیشتری نیاز دارد.

 درخت افرا چون به عنوان گیاه تزئینی شناخته می شود به مراقبت ویژه ای احتیاج دارد و در مقابل دماهای مختلف از خود واکنش نشان می دهد. گیاه افرا اگر به موقع هرس شود به یک درختچه زیبای مینیاتوری تبدیل می شود که از قیمت بالایی برخوردار است.

عوامل موثر در قیمت گذاری افرا قرمز

عوامل موثر در قیمت گذاری افرا قرمزقیمت این درخت بستگی به ارتفاع آن دارد، چون درخت زینتی محسوب می شود و ارتفاع آن به ده متر می رسد. برای نگهداری این نوع گیاه به کودها و مواد شیمیایی مختلفی نیاز می باشد و تمامی این مواد بر قیمت گل تاثیر بسزایی دارند.

برگ های این درخت به شکل پنجه ای می باشند و به صورت متقابل بر روی درخت قرار دارند و با تغییر فصل رنگ برگ ها عوض می شود. افرا قرمز ایستاده از طرفداران بیشتری برخوردار است، که در بازار فروش بالاتری دارد و در پارک ها فضای زیبایی را ایجاد می کند.

خرید عمده افرا قرمز در تهران

خرید عمده افرا قرمز در تهراندر تهران خرید افرا بیشتر به صورت عمده می باشد، چون حمل آن با وسایل عادی ممکن نیست و باید در هنگام جا به جایی دمای یکسانی را داشته باشد تا بتواند شکل اولیه خود را حفظ کند.

برای خرید عمده باید وبلاگ یا سایت گل خانه های بزرگ را پیدا کرده و در مورد نحوه فروش این گیاه اطلاع دقیق کسب کنید، سپس نمونه های مختلف این محصول را سفارش دهید. افرا قرمز مجنون در مناطق شمالی کشور کاشته می شود.

پرفروش ترین نوع افرا قرمز در بازار

پرفروش ترین نوع افرا قرمز در بازاردرخت افرا دارای انواع گوناگونی است که در بازار به صورت های مختلفی به فروش می رسد، پر فروش ترین گونه آن افرای زینتی می باشد که از ارتفاع کمی برخوردار است و فضای کمی را اشغال می کند.

فروشگاه نهال افرا تکثیر این گیاه را به صورت پیوند، بذر و خواباندن شاخه انجام می دهد و نهال آن باید در نیم سایه کاشته شود. قیمت انواع نهال به وسیله درخت کاران معین می شود.