خرید و فروش انواع شمشاد طلایی در سایزهای مختلف و برای مصارف متعدد حاشیه باغ ها، فضاهای سبز، پرچین ها و ایجاد محیطی زیبا در ویلاها توسط سایت ما انجام میگیرد.

خرید و فروش انواع شمشاد طلایی

انواع گونه های شمشاد

شمشاد گیاهی همیشه سبز و بومی شرق آسیاست که اغلب توسط باران تغذیه میشود و به دلیل شکل پذیری بالایی که دارد برای فضای سبز، پارک ها و پرچین گزینه بسیار خوبی میباشد. این گیاه بیش از ۱۰۰ گونه دارد. در اینجا به چند گونه از شمشادهای رایج در ایران اشاره میکنیم

  • شمشاد طلایی یا پرتقالی
  • شمشاد نعنایی
  • شمشاد ژاپنی
  • شمشاد جنگلی یا خزری

خرید و فروش انواع شمشاد طلایی

شمشاد طلایی

شمشاد طلایی یکی از زیباترین گونه های ابلق شمشاد است که به دلیل داشتن هرس پذیری بالا در زیباسازی فضاهای سبز بخصوص در شمال شهر به وفور یافت میشود و به دلیل مقاومت بالای آن در برابر سرما و گرما و حتی در برابر شوری نگهداری از آن در مناطق ساحلی هم بسیار آسان است. این گیاه میتواند برگ های خود را در تمام فصول سال حفظ کند.
اگر به دنبال گیاهی هستید که هم زیبا باشد و هم مقاوم و همیشه سبز، شمشاد طلایی را انتخاب کنید. ظاهر این درختچه برگ هایی بیضی شکل درشت، براق، ابلق سبز و با لبه های زرد رنگ است. رشد این گیاه نسبتا زیاد است و به دلیل مقاومت بالای آن در انواع آب و هوا قابل کاشت است.

خرید و فروش انواع شمشاد طلایی

نگهداری شمشاد طلایی

علیرغم مقاومت بالای شمشاد طلایی این گیاه خیلی مناسب نگهداری در آپارتمان نیست و بهترین مکان برای نگهداری از آن فضاهای سبز خیابان است. این گیاه به نور نسبتا زیادی احتیاج دارد و به خاک همیشه مرطوبی نیاز دارد.
این گیاه در هر خاکی رشد میکند و ریختن کمی ماسه در خاک آن بسیار شرایط مطلوبی برایش ایجاد میکند. تکثیر این گیاه به راحتی با قلمه زدن امکان پذیر میباشد. شمشادها خشکی را بخوبی تحمل‌ میکنند اما بهترین حالت برای رشدشان وقتی‌ست که در ماه های گرم سال به اندازه کافی آب دریافت کنند.

خرید و فروش انواع شمشاد طلایی

سایت ما به صورت کاملا تخصصی خرید و فروش انواع گیاهان تزئینی را به عهده دارد. یکی از پرطرفدارترین محصولات ما، انواع شمشاد طلایی یا پرتقالی است. قیمت این گیاه در سایت ما بسیار مناسب و فروش آن اغلب بصورت عمده است.
شمشادها کاملا شاداب و آماده کاشت هستند و به دلیل حذف واسطه های بین فروشنده و خریدار با قیمتی مناسب آماده فروش هستند.